גמלאים

English שלחו לחבר
שם דרגה/תפקיד דוא"ל
גב' אברהמסון חנה פנסיונרית
ד"ר אגרסט ברוריה מורה ב' Agresb@mail.biu.ac.il
פרופ' אופיר ברוך פרופ' חבר Offir-e@inter.net.il
ד"ר אורנן אתי מורה ג' natornan@netvision.net.il
גב' בן מאיר דבורה פנסיונרית benmeir@bezeqint.net
ד"ר בן מאיר רות מורה ב' Rbenmer@gmail.com
ד"ר בן עמי נעמה מדריך ד"ר/ראש מסלול להכשרת מורים לערבית naamaba@012.net.il
גב' גולדברג דינה מורה בכירה dina.goldberg@biu.ac.il
גב' גולן רני מורה ד' Ronigolan1@013.net
פרופ' גזיאל חיים פרופ' מן המניין/ ראש המכון לאינטגרציה gazielh@biu.ac.il
ד"ר גלובמן רבקה פנסיונרית glaubmr@isdn.net.il
פרופ' דור שב זכריה פנסיונר dorshav@mail.biu.ac.il
ד"ר הראל רבקה עמית הוראה ב' harelr@biu.ac.il
פרופ' זיידרמן אדריאן פנסיונר
ד"ר ינון אביגיל מורה ב' Avigail.yinon@biu.ac.il
פרופ' כהן אריה פרופ' חבר ariecohen40@hotmail.com
גב' כץ זיוה פנסיונרית
פרופ' כץ יעקב פרופ' אמריטוס katzya@biu.ac.il
ד"ר לוי יוסף פנסיונר
מר לורברבוים יעקב פנסיונר
ד"ר לסלוי אברהם פנסיונר
פרופ' מברך זמירה פרופ' מן המניין/ דיקנית הפקולטה למדעי החברה Zemira.Mevarech@biu.ac.il
ד"ר מוראשן איריס עמית הוראה ב' irismuresan@walla.com
פרופ' מניס יוסף פרופ' מן המניין menis@biu.ac.il
ד"ר ניסים שושנה מדריך ד"ר nissimshoshana@gmail.com
פרופ' סימפסון שמעון פנסיונר
פרופ' עירם יעקב פרופ' מן המניין iram@mail.biu.ac.il
ד"ר פוירשטיין שמואל פנסיונר
ד"ר פסלר עליזה עמית הוראה ב' fesslea@biu.ac.il
ד"ר צוקרמן דוד מורה ג' zuckdavid@gmail.com
פרופ' צוריאל דוד פרופ' מן המניין tzuried@biu.ac.il
פרופ' קורט דבורה פרופ' חבר deborah.court@biu.ac.il
ד"ר קליין יעל מורה ד' neshama99@gmail.com
פרופ' קניאל שלמה פרופ' חבר Shlomo.Kaniel@biu.ac.il
פרופ' קרמרסקי ברכה פרופ' חבר/ ראש המסלול להוראת מתמטיקה Bracha.Kramarski@biu.ac.il
גב' רוזנברג יהודית עמית הוראה א' yehurose@gmail.com
ד"ר רונן מתתיהו מורה ג'
ד"ר רזניק דוד מרצה בכיר drbiu1@gmail.com
מר ריזל אריה פנסיונר
פרופ' ריץ' ישראל פרופ' חבר/ מנהל המכון לחקר החינוך הדתי ע"ש שטרן yisrael.rich@biu.ac.il
ד"ר שגיא רחל פנסיונרית
ד"ר שחר חנה מרצה בכירה hannashachar@gmaill.com
ד"ר שטרן נפתלי פנסיונר
פרופ' שרמר עודד פרופ' חבר Oded.Schremer@biu.ac.il