מלגות לחיילים משוחררים

אם חיפשתם מלגות לחיילים משוחררים כדאי שתכירו את תוכנית 'נחשונים להוראה' באוניברסיטת בר-אילן. תוכנית 'נחשונים להוראה' היא ייחודית לבר-אילן, היא נועדה להכשיר את עתודת המנהיגות במערכת החינוך הישראלית והיא מציעה מלגות לחיילים משוחררים למימון מלוא שכר הלימוד, ביניהן: מלגות לחיילים משוחררים מטעם משרד החינוך, מלגות לחיילים משוחררים מטעם מפעל הפיס ועוד. 

הכירו מקרוב את תוכנית 'נחשונים להוראה'

תוכנית 'נחשונים להוראה' היא פרי שיתוף פעולה של הפקולטה לחינוך בבר-אילן, משרד החינוך והיחידה והקרן להכוונת חיילים משוחררים של משרד הביטחון. תוכנית מיוחדת זו היא בלעדית לאוניברסיטת בר-אילן. תוכנית זו  פועלת כבר משנת 2012 וכאשר פיתחנו תוכנית זו שמנו לנו למטרה להכשיר את שדרת המנהיגים במערכת החינוך בד בבד עם הכשרת הסטודנטיות והסטודנטים להוראה.
מאז השקת התוכנית הכשרנו את העתודה הניהולית במערכת החינוך לרבות: רכזים, מנהלי בתי ספר, מנהלי צוותים ועוד, כאשר בוגרינו כבר השתלבו בחוד החנית של מערכת החינוך, מובילים חזון, מתווים מדיניות ומשמשים בתפקידי מפתח.

הייחודיות של תוכנית זו באה לידי ביטוי בשלל היבטים, החל מאפשרות לקבלת מלגות לחיילים משוחררים למימון מלוא שכר הלימוד ועד למגוון מסלולי לימוד העמודים לבחירת הסטודנטיות והסטודנטים. 

 

לפרטים על מלגות לחיילים משוחררים בפקולטה לחינוך בר-אילן, צרו קשר בדף צור קשר באתר.

 

מגוון מלגות לחיילים משוחררים הלומדים בבר-אילן 

תוכנית 'נחשונים להוראה' מציעה מלגות לחיילים משוחררים, כך שסטודנטיות וסטודנטים המתקבלים לתוכנית זכאים לקבלת מלגות לחיילים משוחררים בגובה של 72,000 ₪. 

פירוט מלגות לחיילים משוחררים הלומדים בבר-אילן:

מלגות לחיילים משוחררים מטעם משרד החינוך:

מלגה זו היא מלגת מענק מותנה מטעם משרד החינוך והיא מעניקה לסטודנטיות ולסטודנטים הלומדים בתוכנית 'נחשונים להוראה'  מלגה על סך 8,000 ₪ לכל שנת לימוד אקדמית. 

מלגות לחיילים משוחררים מטעם מפעל הפיס:

מלגה זו מוענקת על ידי מפעל הפיס, היא מותנית בהתנדבות הסטודנטיות והסטודנטים והיא עומדת על סך של 10,000 ₪ לכל שנת לימוד אקדמית בתוכנית 'נחשונים להוראה'. סכום המלגה הכולל הוא 40,000 ₪ עבור ארבע שנות לימוד אקדמיות רצופות לקראת תואר. 

מלגות לחיילים משוחררים דרך תוכנית אילנות:

מלגה זו מוענקת למועמדות ולמועמדים מצטיינים הלומדים לקראת תואר ראשון, שהציון במבחן הפסיכומטרי שלהם עומד על  740 או יותר וממוצע ציוני הבגרות שלהם עומד על 110 ומעלה. לזכאים למלגה זו תוענק מלגה המכסה את מלוא שכר הלימוד למשך 3 שנים כמו גם מלגת קיום בסך 1,000 ₪ בחודש. 

למי מיועדת התוכנית?

תוכנית 'נחשונים להוראה' מתאימה למועמדות ולמועמדים המעוניינים להשתלב בתפקידי מפתח, בתפקידים בכירים ובתפקידי הוראה במערכת החינוך, כאשר התוכנית פתוחה בפני צעירים אשר השלימו שירות צבאי / שירות לאומי בתפקידי הדרכה, פיקוד, לוחמה וקצונה, והוכיחו במהלך שירותם הצבאי כישורים מנהיגותיים.

מלגות לחיילים משוחררים ועוד יתרונות רבים ממתינים לנרשמים לבר-אילן

לצד שפע מלגות לחיילים משוחררים המאפשרות מימון של מלוא שכר הלימוד האוניברסיטאי, תוכנית 'נחשונים להוראה' מציעה מגוון מסלולי לימוד, ביניהן: תוכנית מרוכזת לקראת תואר ראשון, תואר שני ותעודת הוראה בתוך 4 שנים בלבד, במקום 6 שנים, מסלול לימודים במסלול דו-חוגי המאפשר המשך לימודים לקראת תארים מתקדמים, מסלול מרוכז למצטיינים המאפשר שילוב תיזה ועוד. בוגרי התוכנית יכולים ללמד כיתות יא' וכיתות יב' בתיכונים ואף להגיש תלמידים לבחינות הבגרות.

בנוסף לשלל מסלולי לימוד בתוכנית, למגוון מלגות לחיילים משוחררים, בוגרי תוכנית 'נחשונים להוראה' נהנים מ-100% השמה בסיום הלימודים האקדמיים, מפוטנציאל השתכרות גבוה ומעדיפות בשיבוץ במאגרי משרד החינוך, זאת בשל איכות התוכנית והביקוש הרב לבוגרינו.

 

לפרטים על מלגות לחיילים משוחררים בפקולטה לחינוך בר-אילן, צרו קשר בדף צור קשר באתר.