סגל זוטר

English שלחו לחבר
שם דרגה/תפקיד דוא"ל
מר אבוטבול-טובול רפאל teboulr@biu.ac.il
גב' אברהמי יהודית Judith.Abrahami@biu.ac.il
גב' אדלר מלכה malkita@bezeqint.net
ד"ר אופנהיים-שחר סיגל Sigal.Oppenhaim-Shachar@biu.ac.il
ד"ר איזנברג מלי ראש מסלול להכשרת מורים להיסטוריה Malieis@walla.com
גב' איתן דגנית Dganit.Eitan@Biu.ac.il
ד"ר אסיף צמח tsemach@biu.ac.il
ד"ר אפל זאב ראש התוכנית להכשרת מנחים להעשרת חיי הנישואים apelze@biu.ac.il
ד"ר ארדרייך אילה איריס iriserdreich@gmail.com
ד"ר בוזגלו אהרון מרכז 'תוכנית נחשונים'. abuzaglo@gmail.com
גב' בזק שירה shira.bazak@biu.ac.il
גב' בן מנחם חני Hani.Ben-Menhaem@biu.ac.il
ד"ר בן עזרא אילנה Ben_ezra@einhahoresh.org.il
ד"ר בן צבי-אוזן תהל עמית הוראה ב'
ד"ר בנטל ישראלי איילת ayelet.ayeletbental@gmail.com
ד"ר ברט דורית baratd@biu.ac.il
ד"ר גולדרט מירי Miri.Goldratt@biu.ac.il
גב' גנזר אולגה olgagen@gmail.com
ד"ר דדון גולן זהורית zehorit.dadon@mail.biu.ac.il
ד"ר הר-שושנים טל Tal.Britbert@biu.ac.il
ד"ר וניאל אריאלה awaniel@gmail.com
ד"ר זלכה גילה ראש המסלול להוראת מדעי החברה המדינה והתקשורת gila.zilka@biu.ac.il
ד"ר חן-לוי תמר Tamar.Chen@biu.ac.il
מר טופלברג נועם ראש המסלול להוראת אמנות יהודית, noamtopelberg@gmail.com
ד"ר יגרמן נורית Nuritj@netvision.net.il
ד"ר יוסף לאה Leayosef@gmail.com
מר כץ טובה tovakatz@netvision.net.il
ד"ר לאור נעה noa.laor@biu.ac.il
גב' לוי-שמעון שני Shanilevshim@gmail.com
ד"ר לוין אריאל A3levin@gmail.com
גב' מזריאר רוזברג לינור Linor79@gmail.com
ד"ר מיכאל אורלי orlym06@walla.co.il
ד"ר מנוביץ יהודית ראש המסלול לספרות בהכשרת מורים manovichy@gmail.com
גב' נעה גינסור noa.ginossar@biu.ac.il
גב' סמואל מגל קרן magikar@gmail.com
גב' סנקביץ טלי tali.sin@hotmail.com
ד"ר עציון דפנה dafnaetz@gmail.com
ד"ר פיינטוך יונתן Yonatan.Feintuch@biu.ac.il
ד"ר צוריאל מוריה Moria.Tsuriel@biu.ac.il
גב' קחטה שני Shani360kahta@gmail.com
גב' קינן אסנת asenathkeinan@gmail.com
ד"ר קסט שילהב kest@bezeqint.net
ד"ר קסירר ענת kasirer8@gmail.com
גב' רוזנפלד-קרפט רוית ravitrk74@gmail.com
גב' רזניק יוליה julia.reznick@gmail.com
ד"ר ריפינסקי חגית ראש המסלול להכשרת מורים לאנגלית rifinski@gmail.com
גב' שרייבר איריס ראש מסלול הוראת המתמטיקה irisifi5@gmail.com