סגל זוטר

English שלחו לחבר
שם דרגה/תפקיד דוא"ל
מר אבוטבול-טובול רפאל עמית הוראה ב' teboulr@biu.ac.il
גב' אברהמי יהודית עמית הוראה א' Judith.Abrahami@biu.ac.il
גב' אדלר מלכה עמית הוראה א' malkita@bezeqint.net
ד"ר אופנהיים-שחר סיגל עמית הוראה ב' Sigal.Oppenhaim-Shachar@biu.ac.il
ד"ר איזנברג מלי ראש מסלול להכשרת מורים להיסטוריה Malieis@walla.com
גב' איתן דגנית אסיסטנט ב' Dganit.Eitan@Biu.ac.il
ד"ר אסיף צמח עמית הוראה ב' tsemach@biu.ac.il
ד"ר אפל זאב עמית הוראה ב'/ ראש התוכנית להכשרת מנחים להעשרת חיי הנישואים apelze@biu.ac.il
ד"ר ארדרייך אילה איריס עמית הוראה ב' iriserdreich@gmail.com
ד"ר בוזגלו אהרון עמית הוראה ב'/מרכז 'תוכנית נחשונים'. abuzaglo@gmail.com
גב' בזק שירה מדריך shira.bazak@biu.ac.il
גב' בן מנחם חני עמית הוראה א' Hani.Ben-Menhaem@biu.ac.il
ד"ר בן עזרא אילנה עמית הוראה א' Ben_ezra@einhahoresh.org.il
ד"ר בן צבי-אוזן תהל עמית הוראה ב'
ד"ר בנטל ישראלי איילת עמית הוראה ב' ayelet.ayeletbental@gmail.com
ד"ר ברט דורית עמית הוראה ב' baratd@biu.ac.il
ד"ר גולדרט מירי עמית הוראה ב' Miri.Goldratt@biu.ac.il
גב' גנזר אולגה עמית הוראה א' olgagen@gmail.com
ד"ר דדון גולן זהורית עמית הוראה ב' zehorit.dadon@mail.biu.ac.il
ד"ר הר-שושנים טל עמית הוראה ב' Tal.Britbert@biu.ac.il
ד"ר וניאל אריאלה עמית הוראה ב' awaniel@gmail.com
ד"ר זלכה גילה עמית הוראה ב'/ ראש המסלול להוראת מדעי החברה המדינה והתקשורת gila.zilka@biu.ac.il
ד"ר חן-לוי תמר עמית הוראה ב' Tamar.Chen@biu.ac.il
מר טופלברג נועם עמית הוראה, ב' ראש המסלול להוראת אמנות יהודית, noamtopelberg@gmail.com
ד"ר יגרמן נורית עמית הוראה ב' Nuritj@netvision.net.il
ד"ר יוסף לאה עמית הוראה ב' Leayosef@gmail.com
מר כץ טובה עמית הוראה א' tovakatz@netvision.net.il
ד"ר לאור נעה עמית הוראה ב' noa.laor@biu.ac.il
גב' לוי-שמעון שני עמית הוראה ב' Shanilevshim@gmail.com
ד"ר לוין אריאל עמית הוראה ב' A3levin@gmail.com
גב' מזריאר רוזברג לינור אסיסטנט Linor79@gmail.com
ד"ר מיכאל אורלי עמית הוראה ב' orlym06@walla.co.il
ד"ר מנוביץ יהודית עמית הוראה ב' ראש המסלול לספרות בהכשרת מורים manovichy@gmail.com
גב' נעה גינסור עמית הוראה א' noa.ginossar@biu.ac.il
גב' סמואל מגל קרן עמית הוראה א' magikar@gmail.com
גב' סנקביץ טלי עמית הוראה א' tali.sin@hotmail.com
ד"ר עציון דפנה עמית הוראה ב' dafnaetz@gmail.com
ד"ר פיינטוך יונתן עמית הוראה ב' Yonatan.Feintuch@biu.ac.il
ד"ר צוריאל מוריה עמית הוראה ב' Moria.Tsuriel@biu.ac.il
גב' קחטה שני עמית הוראה ב' Shani360kahta@gmail.com
גב' קינן אסנת עמית הוראה א' asenathkeinan@gmail.com
ד"ר קסט שילהב עמית הוראה ב' kest@bezeqint.net
ד"ר קסירר ענת עמית הוראה ב' kasirer8@gmail.com
גב' רוזנפלד-קרפט רוית אסיסטנט ravitrk74@gmail.com
גב' רזניק יוליה מדריך julia.reznick@gmail.com
ד"ר ריפינסקי חגית עמית הוראה ב'/ראש המסלול להכשרת מורים לאנגלית rifinski@gmail.com
גב' שרייבר איריס עמית הוראה ב' ראש מסלול הוראת המתמטיקה irisifi5@gmail.com