מורים מן החוץ

English שלחו לחבר
שם דרגה/תפקיד דוא"ל
גב' איזנברג רויטל מורה ה' revital.fisenberg@biu.ac.il
גב' אמיתי בת שבע מורה ה' bat7320@netvision.net.il
ד"ר גילת ישראל פרופ' חבר gilatiz@netanya.ac.il
ד"ר גלזנר ריקי מדריך ד"ר Rivka.Glasner@biu.ac.il
ד"ר גרינצויג מיכאל מדריך ד"ר micagr@013.net
ד"ר גתהון שמחה מדריך ד"ר Simcha.Getahune@biu.ac.il
גב' הקשר עופרה מורה ה' heksher222@gmail.com
ד"ר וישנה טל חנה מרצה בכירה tali@vishne.com
ד"ר זילבר אפרת מדריך ד"ר efrat.silber@biu.ac.il
גב' חורי ציפי מורה ה' Zipora.Huri@biu.ac.il
ד"ר טל דליה מדריך ד"ר Daliatal51@gmail.com
ד"ר כהן ברק מרצה cohenb@walla.co.il
ד"ר כץ אור מדריך ד"ר orcatz@gmail.com
ד"ר לוי רונית מורה ה' levieron@netvision.net.il
ד"ר מאמו ראובן מדריך ד"ר reuven.mamou@biu.ac.il
ד"ר סובלמן-רוזנטל ורדה מדריך ד"ר/ מרכזת היחידה לתינוקות וילדים עם קשיי התפתחות במרכז בייקר Rosent@Zahav.net.il
ד"ר סרי נועם מדריך ד"ר noamseri@gmail.com
ד"ר עמינדב חיה מרצה Chaiaaminadav@yahoo.com
גב' פניג דליה מורה ה' daliafe@education.gov.il
ד"ר קון אליוט מדריך ד"ר eli@lookstein.org
גב' קרוייזר שולה מורה ה' Sfulamit.Krizer@biu.ac.il
ד"ר רובוביץ משה מדריך ד"ר myrubo@gmail.com
גב' שטרנטל תמי מורה ה' shteret@yahoo.com
ד"ר שרייבר דיבון מיכל מרצה בכיר michal.schreiber@biu.ac.il