היחידה לפיתוח מקצועי

היחידה לפיתוח מקצועי אוניברסיטת בר-אילן בית ספר לחינוך

מספר טל': 03-5318445  מס' פקס:03-5349532

אתר היחידה

כתובת דוא"ל : infohish@biu.ac.il

צוות היחידה לפיתוח מצקועי:

 ד"ר רותי בירגר, ראש היחידה לפיתוח מקצועי

דוא"ל: Ruth.Birger@biu.ac.il

ראש היחידה לפיתוח מקצועי. בעלת תואר דוקטור בייעוץ חינוכי, מאוניברסיטת בר אילן.

ראש תכנית הכשרה בטיפול התנהגותי קוגניטיבי בתואר שני בייעוץ חינוכי.

עוסקת בייזום, פיתוח והקמת מערך קורסים והשתלמויות ביחידה כמו גם בבנייה, והנהגת סגל מרצים אקדמי ומקצועי.

חברת סגל בבית הספר לחינוך באוניברסיטת בר אילן בתחום הפסיכולוגיה החינוכית.

יועצת חינוכית, פסיכותרפיסטית התנהגותית קוגניטיבית (CBT). עוסקת בייעוץ, הדרכה וטיפול במגוון קשיים רגשיים, תפקודיים וחברתיים.

חיים מרציאנו, מנהל היחידה לפיתוח מקצועי     

דוא"ל:  Haim.Marciano@mail.biu.ac.il  

בעל תואר ראשון במנהל ומדיניות בחינוך ותואר שני בתלמוד, אוניברסיטת בר אילן.

בעל ניסיון בארגון, יוזמה ותפעול של השתלמויות, קורסים וכנסים באקדמיה ומחוצה לה.

שחר צדוק, מנהל שיווק ופיתוח ביחידה לפיתוח מקצועי  

דוא"ל: Shahar.Zadok@mail.biu.ac.il

בעל תואר שני בהתנהגות ארגונית התמחות בפיתוח ארגוני ובהדרכה, תואר ראשון בחינוך התמחות במערכות מידע.

בעל ניסיון בניהול מערכות הדרכה, יעוץ ארגוני ובאימון Coaching להצלחה והגשמה עצמית.

רבקה שגיב, מזכירה     

דוא"ל: Rivka.Sagivr@mail.biu.ac.il

אודליה  שי, מרכזת היחידה 

דוא"ל: Odelia.Shay@mail.biu.ac.il

נורית עדני - מזכירת היחידה

דוא"ל:  Nurit.Adani@biu.ac.il

אוריין בוסי - רכזת גמולים:

דוא"ל: Oriyan.Bosy@mail.biu.ac.il

ליצירת קשר, ברורים ופרטי הרשמה:

http://www.bar-ilan-hishtalmut.com/ 

כתובת דוא"ל: infohish@biu.ac.il 

  • טל': 03-5318445
  • פקס: 03-5349532